AKTUALIZUJEME: Prípravné zápasy tímov WHIL v lete 2016


Suchý (ne)prehľadný zoznam dostupných odohraných prípravných zápasov interligistov v letnej príprave pred štartom sezóny 2016/2017.


Odohrané zápasy:

Kisvárda /HUN/ – Poruba 21-20 (12-8) 
Kisvárda /HUN/ – Poruba 23-16 (11-9) 
Hajdúnánás /HUN-2/ – Poruba 13-32 (8-16)
Nowy Sącz /POL/ – Prešov 31-27 (-) 
Prešov – Nowy Sącz /POL/ 30-30 (-) 
Poruba – Zlín 20-17 (13-10) 
Kisvárda /HUN/ – Iuventa 24-19 (13-7) 
Thüringer /GER/ – Most 36-21 (15-13) 
Iuventa – Zalau /ROU/ 26-21 (9-9)  np 
Bekéscsaba /HUN/ – Iuventa 24-34 (11-16)  np 
Thüringer /GER/ – Most 32-26 (19-13) 
Užhorod /UKR/ – Prešov 37-28 (-)
Iuventa – Rostov-Don /RUS/ 33-33 (16-16) 
Zlín – Poruba 15-22 (8-12) 
Most – Gdynia /POL/ 21-20 (12-7)
Iuventa – Rostov-Don /RUS/ 30-28 (13-12) 
Frankfurt /GER-3/ – Slavia 20-31 (-) 
Most – Dalfsen /NED/ 38-26 (16-12) 
Iuventa – Lublin /POL/ 33-31 (18-14) 
Blomberg-Lippe /GER/ – Slavia 26-14 (9-8)  np; hrací čas 2x20' 
Frankfurt /GER-3/ – Slavia 10-21 (6-9)  np; hrací čas 2x20' 
Most – Zvezda /RUS/ 27-27 (17-14) 
Iuventa – Kisvárda /HUN/ 34-25 (18-9) 
Atlandsberg /GER-3/ – Slavia 15-16 (-)  hrací čas 2x20' 
Slavia – VOC Amsterdam /NED/ 14-21 (-)  np; hrací čas 2x20'
Užhorod /UKR/ – Prešov 31-26 (-)
Zlín – Šaľa 23-23 (10-13) 
Veselí – Trenčín 27-21 (14-10) 
Poruba – Lok.Záhreb /CRO/ 18-20 (12-7)  np 
Šaľa – Zlín - (-) 
Kobylisy /CZE-2/ – Písek - (-)
Partizánske – Veselí 25-25 (11-13) 
Poruba – Nantes /FRA/ 22-24 (12-11)  np 
Slavia – Budaörs /HUN/ 18-23 (10-12) 
Poruba – Skuru /SWE/ 24-27 (11-13)  np 
Corona Brašov /ROU/ – Iuventa 30-29 (16-16)  np 
Šaľa – Prešov 34-28 (18-12)
Poruba – BNTU-BelAZ Minsk /BLR/ 29-32 (17-15)  np 
Slavia – Stockerau /AUT/ 32-22 (-) 
Union Halle /GER-2/ – Most 28-31 (-) 
Spreefüxxe Berlín /GER-3/ – Most 17-20 (8-9)  np 
Prešov – Olomouc 24-29 (15-12)  np 
Roman /ROU/ – Iuventa 30-21 (14-9) 
Písek – Marienberg /GER-3/ 29-31 (-)  np 
Slavia – Jelenia Góra /POL/ 25-14 (-) 
Šaľa – Vác /HUN/ 34-35 (18-18) 
Olomouc – Vác /HUN/ 20-35 (8-15)  np 
Bistrita /ROU/ – Iuventa 23-27 (9-17)  np 
Poruba – Fram Reykjavík /ISL/ 18-18 (12-13)  np 
Prešov – Vác /HUN/ 24-34 (13-13)  np 
Slavia – Atlandsberg /GER-3/ 25-18 (-) 
Šaľa – Olomouc 28-22 (16-12) 
Hodonín /CZE-2/ – ŠKP Bratislava 22-30 (10-15) 
Veselí – Partizánske 29-25 (12-12) 
Prešov – Užhorod /UKR/ 30-24 (-) 
Chorzów /POL/ – Poruba 16-29 (7-14)
Jelenia Góra /POL/ – Poruba 22-23 (10-11) 
Ketsch /GER-2/ – Slavia 35-36 (-) 
Olomouc – Žalg.Kaunas /LTU/ - (-) 
Besançon /FRA/ - Slavia 29-25 (16-14) 
Zlín – MGA Fivers Viedeň /AUT/ 30-26 (14-12)  np 
Fehérvár /HUN/ – Iuventa 31-27 (19-11)
Otrokovice /CZE-2/ – Písek 18-37 (-) 
Fehérvár /HUN/ – Iuventa 36-24 (16-8) 
Štetín /POL/ – Most 21-23 (-)  np; hrací čas 2x20' 
Buxtehude /GER/ – Most 18-18 (-)  np; hrací čas 2x20' 
Blomberg-Lippe /GER/ – Most 18-16 (-)  np; hrací čas 2x20' 
Trenčín – Partizánske - (-) 
Veselí – Partizánske 22-25 (-)  np
Trenčín – Veselí 17-29 (-) 
Olomouc – Šaľa 26-34 (12-15)
Šaľa – Žalg.Kaunas /LTU/ 34-28 (20-12)  np 
Olomouc – Nowy Sącz /POL/ 28-35 (16-17) 
Dijon /FRA/ - Slavia 31-24 (-)  np 
Stockerau /AUT/ – ŠKP Bratislava 34-17 (-) 
Stockerau /AUT/ – ŠKP Bratislava 40-26 (-) 
Topoľčany /SVK-2/ – Prešov 11-39 (-)  np 
Prešov – Valašské Meziříčí /CZE-2/ 36-16 (-)  np 
Bánovce /SVK-2/ – Prešov 23-28 (15-19) 
Písek – Zlín "B" /CZE-2/ 32-21 (-)  np 
Písek – Hlohovec /SVK-2/ 32-21 (-)  np 
Otrokovice /CZE-2/ – Písek 22-36 (-) 
Písek – Nesvady /SVK-2/ 34-22 (-)  np
Skanderborg /DEN/ – Most 22-19 (-)  np; hrací čas 2x20'
Oldenburg /GER/ – Most 16-11 (-)  hrací čas 2x20'
Brest /FRA/ – Slavia 30-24 (10-13)  np 
Šaľa – Nowy Sącz /POL/ 29-26 (15-11)  np 
Olomouc – Žalg.Kaunas /LTU/ 20-26 (8-14) 
Ferencváros /HUN/ – Šaľa 32-18 (16-9) 
Šaľa – Metzingen /GER/ 27-34 (13-18)  np 
Šaľa – Podravka /CRO/ 20-27 (11-15)  np 


Vysvetlivky: np - neutrálna pôda.


Súvisiace články

Kategórie článku

▼ Zobraziť kategórie článku.
Diskusia (0)

Načítať iný obrázok.