AKTUALIZUJEME: Prípravné zápasy tímov MOL ligy (WHIL) v lete 2017


Suchá tabuľka dostupných výsledkov odohraných prípravných zápasov interligových tímov v letnej príprave pred štartom sezóny 2017/2018.


Odohrané zápasy (zoradené od najaktuálnejších po najdávnejšie):

 

dátum zápas poznámka
  Slavia – Budaörs /HUN/ 24-27 (13-16)
turnaj v Prahe
  Slavia – Atlandsberg /GER-3/ 26-16 (14-6)
turnaj v Prahe
  Slavia – Jelenia Góra /POL/ 24-25 (17-13)
turnaj v Prahe
  Olomouc – Šaľa 21-22 (8-15) turnaj v Olomouci
  Šaľa – Prešov 34-26 (16-10)
turnaj v Olomouci
  Bánovce – Hlohovec /SVK-2/ 30-32 (14-17) turnaj v Trenčíne
  PSV Eindhoven /NED/ – Písek 6-11 turnaj v Ludwigsburgu /GER/, 1x30'
  Amicitia Zürich /SUI/ – Písek 12-14 turnaj v Ludwigsburgu /GER/, 1x30'
  Trenčín – Stupava /SVK-2/ 31-16 (17-9) turnaj v Trenčíne
  Prešov – MGA Fivers /AUT/ 29-17 (15-7)
turnaj v Olomouci
  Šaľa – Žalg.Kaunas /LTU/ 37-36 (19-16)
turnaj v Olomouci
  Šaľa – MGA Fivers /AUT/ 32-23 (15-16)
turnaj v Olomouci
  Olomouc – Žalg.Kaunas /LTU/ 34-32 (20-15)
turnaj v Olomouci
  Olomouc – Prešov 24-24 (11-9)
turnaj v Olomouci
  26.8. Hodonín – Stockerau /AUT/ - (-) turnaj v Hodoníne, 2x20'
  Bánovce – Stupava /SVK-2/ 25-19 (9-8) turnaj v Trenčíne
  Trenčín – Bánovce 30-34 (17-18)
turnaj v Trenčíne
  Hodonín – Zlín 19-19 (10-11) turnaj v Hodoníne, 2x20'
  Zlín – Stockerau /AUT/ 17-10 (9-7) turnaj v Hodoníne, 2x20'
  Bietigheim /GER/ – Písek 16-9 turnaj v Ludwigsburgu /GER/, 1x30'
  Rödertal /GER/ – Most 18-20 (-) turnaj v Markranstädt /GER/, 2x20'
  Prešov – Žalg.Kaunas /LTU/ 30-25 (15-10)
turnaj v Olomouci
  Zlín – Kobierzyce /POL/ 15-24 (9-9) turnaj v Hodoníne, 2x20'
  Hodonín – Kobierzyce /POL/ 13-23 (8-14) turnaj v Hodoníne, 2x20'
  Werder Brémy /GER-2/ – Most 22-23 (-) turnaj v Markranstädt /GER/, 2x20'
  Kandel /GER-3/ – Písek 14-9 turnaj v Ludwigsburgu /GER/, 1x30'
  Frankfurt /GER-3/ – Most 14-24 (-) turnaj v Markranstädt /GER/, 2x20'
  Ketsch /GER-2/ – Písek 15-10
turnaj v Ludwigsburgu /GER/, 1x30'
  Spreefüxxe Berlín /GER-2/ – Most 16-19 (-) turnaj v Markranstädt /GER/, 2x20'
  Olomouc – MGA Fivers /AUT/ 31-24 (16-11)
turnaj v Olomouci
  Iuventa – Zalau /ROU/ 27-30 (15-17) turnaj v Kisvárde /HUN/
  Gröbenzell /GER-2/ – Písek 11-11
turnaj v Ludwigsburgu /GER/, 1x30'
  Trenčín – Hlohovec /SVK-2/ 29-27 (12-13) turnaj v Trenčíne
  Göppingen /GER/ – Poruba 25-24 (9-8)
 
  Kisvárda /HUN/ – Iuventa 36-25 (17-13)
turnaj v Kisvárde /HUN/
  Bekéscsaba /HUN/ – Iuventa 28-28 (14-16)
turnaj v Kisvárde /HUN/
  Nellingen /GER/ – Poruba 39-22 (17-14)  
  Göppingen /GER/ – Poruba 34-21 (22-9)  
  Most – Gomeľ /BLR/ 31-28 (15-11)  
  Hodonín – Mosonmagyárovár /HUN/ 21-30 (12-13)  
  Olomouc – Veselí 25-25 (11-13)
 
  Jelenia Góra /POL/ – Slavia 20-23 (11-12)  
  Most – Gomeľ /BLR/ 32-29 (13-17)  
  Veselí – Močenok /SVK-2/ 44-22 (-) v Stockerau /AUT/
  Stockerau /AUT/ – Veselí 30-34 (-)  
  Hodonín – Atzsgersdorf /AUT/ 34-32 (20-17)  
  Zlín – Dalfsen /NED/ 30-41 (12-22) v Moste
  Bánovce – Šaľa 26-31 (-) turnaj v Bánovciach, 2x25'
  Trenčín – Prešov 20-22 (-) turnaj v Bánovciach, 2x25'
  Bánovce – Trenčín 28-28 (-) turnaj v Bánovciach, 2x25'
  Bánovce – Sereď /SVK-2/ - (-) turnaj v Bánovciach, 2x25'
  Trenčín – Sereď /SVK-2/ 31-22 (-) turnaj v Bánovciach, 2x25'
  Šaľa – Prešov 28-22 (-) turnaj v Bánovciach, 2x25'
  Prešov – Inter Bratislava /SVK-2/ - (-) turnaj v Bánovciach, 2x25'
  Šaľa – Inter Bratislava /SVK-2/ 31-21 (-) turnaj v Bánovciach, 2x25'
  Most – Zwickau /GER-2/ 26-27 (12-14)  
  Poruba – Ankara Yenimahalle /TUR/ 25-27 (13-14) turnaj v Hodoníne
  Písek – SVŠ Plzeň /CZE-2/ 39-27 (13-10, 23-10) 
3x20'?
  Most – Dalfsen /NED/ 34-25 (20-11)   
  Zlín – Zwickau /GER-2/ 25-33 (-) v Moste
  Hodonín – Ankara Yenimahalle /TUR/ 26-28 (13-15)   
  Mosonmagyárovár /HUN/ – Slavia 25-23 (13-8)   
  Poruba – Brühl /SUI/ 26-28 (11-13) turnaj v Hodoníne
  Šaľa – Lok.Záhreb /CRO/ 27-27 (12-16) v Hodoníne
  Poruba – Gdynia /POL/ 22-26 (15-13) turnaj v Hodoníne
  Kispest /HUN-2/ – Slavia 36-35 (17-17)  
  16.8. Písek – České Budějovice /CZE-3/ - (-)   
  Most – Kluž /ROU/ 33-21 (19-12)   
  Olomouc – Trenčín 31-25 (17-15)   
  Budaörs /HUN/ – Slavia 35-17 (18-9)   
  Šaľa – Lublin /POL/ 22-25 (12-10) v Hodoníne
  Poruba – BNTU-BelAZ Minsk /BLR/ 17-34 (8-17) turnaj v Hodoníne
  Hodonín – Wr.Neustadt /AUT/ 40-24 (-)   
  15.8. Vršovice /CZE-2/ – Písek - (-)   
  Zlín – BNTU-BelAZ Minsk /BLR/ 29-28 (14-15)  v Hodoníne
  Most – Thüringer /GER/ 23-30 (11-17)  turnaj v Moste
  Werder Brémy /GER-2/ – Zlín 9-8 (4-5) turnaj v Kirchhofe /GER/, 2x15'
  Nice /FRA/ – Slavia 41-19 (20-6) turnaj v Lille /FRA/
  Halle /GER-2/ – Zlín 15-12 (6-4) turnaj v Kirchhofe /GER/, 2x15'
  Šaľa – Hypo NÖ /AUT/ 33-25 (14-10)  turnaj v Šali
  Prešov – Olomouc 36-27 (18-16) turnaj v Šali
  Bensheim/Auerbach /GER/ – Zlín 10-10 (4-5) turnaj v Kirchhofe /GER/, 2x15'
  12.8. Pénzügyör /HUN-2/ – Hodonín - (-)   
  12.8. Prešov – Užhorod /UKR/ - (-)  
  Kirchhof /GER-2/ – Zlín 17-18 (8-9) turnaj v Kirchhofe /GER/, 2x15'
  Hannover-Badenstedt /GER-2/ – Zlín 15-19 (7-9)  turnaj v Kirchhofe /GER/, 2x15'
  Nürtingen /GER-2/ – Zlín 18-11 (10-6)  turnaj v Kirchhofe /GER/, 2x15'
  Šaľa – Prešov 27-25 (12-11)  turnaj v Šali
  Most – Nantes /FRA/ 23-32 (11-15)  turnaj v Moste
  Olomouc – Hypo NÖ /AUT/ 21-21 (10-11) turnaj v Šali
  Dijon /FRA/ – Slavia 30-29 (15-16) turnaj v Lille /FRA/
  Prešov – Hypo NÖ /AUT/ 23-28 (11-13) turnaj v Šali
  Šaľa – Olomouc 31-27 (13-11)  turnaj v Šali
  11.8. Ferencváros-II /HUN-2/ – Hodonín - (-)  
  11.8. Érd-II /HUN-2/ – Hodonín - (-)   
  Besancon /FRA/ – Slavia 38-24 (19-11) turnaj v Lille /FRA/
  Most – Zvenigorod /RUS/ 31-29 (15-10)   turnaj v Moste
  Dunaújváros /HUN/ – Iuventa 31-22 (15-12) turnaj v Székesfehérvári /HUN/
  Veselí – Olomouc 24-25 (-)  
  10.8. Pénzügyör /HUN-2/ – Hodonín - (-)   
  Ketsch /GER-2/ – Slavia 32-26 (-)   
  Fehérvár /HUN/ – Iuventa 34-25 (17-14)  turnaj v Székesfehérvári /HUN/
  Trenčín – Zlín 25-31 (12-16)  
  Trenčín – Zlín 19-23 (11-11)   
  Poruba – Nantes /FRA/ 23-34 (11-15) v Moste
  Most – Nantes /FRA/ 29-30 (-)   
  Jelenia Góra /POL/ – Poruba 27-30 (17-13)   
  Veselí – Zlín 25-26 (13-11)  
  Most – Thüringer /GER/ 25-35 (-)   
  Most – Thüringer /GER/ 23-33 (9-18)   
  Iuventa – Lublin /POL/ 35-34 (15-15) turnaj v Michalovciach
  Eggenburg /AUT/ – Hodonín 23-38 (-)   
  5.8. Užhorod /UKR/ – Prešov - (-)  
  Iuventa – Brašov /ROU/ 37-26 (17-14) turnaj v Michalovciach
  Trenčín – Bánovce  remíza turnaj v Trenčíne
  Bánovce – Šaľa 29-43 (-) turnaj v Trenčíne
  Trenčín – Šaľa 20-31 (-)  turnaj v Trenčíne
  Iuventa – Kisvárda /HUN/ 24-34 (10-15) turnaj v Michalovciach
  Trenčín – Olomouc Trenčín   
  Zlín – Veselí 36-35 (14-14, 25-26)   2x30+15' 
  Poruba – Chorzów /POL/ 33-24 (18-14)   
  Poruba – Chorzów /POL/ 26-26 (12-13)   

 

 

Naplánované zápasy:

 

dátum zápas poznámka
13.8. Bánovce turnaj v Nových Zámkoch
6.9. Most – Rödertal /GER/   

Súvisiace články

Kategórie článku

▼ Zobraziť kategórie článku.
Diskusia (1)

Načítať iný obrázok.

rogalista2
19.08.2017, 14:30


Ako klobúk dolu pred touto stránkou.Skvelá informovanosť o prestupoch i o prípravných zápasoch. Veľlé ďakujem.